
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold And Silver Color Matching Necklaces And Earrings
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold And Silver Color Matching Necklaces And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images












Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold And Silver Color Matching Necklaces And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























