
Wholesale Women's Fashion Heartshaped Hollow Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Hollow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Hollow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
More Images






Wholesale Women's Fashion Heartshaped Hollow Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Hollow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Hollow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Hollow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Hollow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























