
Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Pattern Cross Chain Stainless Steel Electroplated Pendant
Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Pattern Cross Chain Stainless Steel Electroplated Pendant
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images






Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Pattern Cross Chain Stainless Steel Electroplated Pendant
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























