
Wholesale Women's Fashion Minimalist Geometric And Floral Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
Wholesale Women's Fashion Minimalist Geometric And Floral Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $5.98
-65%$5.98
$2.09More Images





Wholesale Women's Fashion Minimalist Geometric And Floral Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |























