
Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Design Electroplated Stainless Steel Necklace And Bracelet Jewelry
Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Design Electroplated Stainless Steel Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $7.97
-65%$7.97
$2.79More Images







Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Design Electroplated Stainless Steel Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |























