
Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Pattern Heart Pendant Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With O Word Chain
Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Pattern Heart Pendant Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With O Word Chain
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 49g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images






Wholesale Women's Fashion Plants And Flowers Pattern Heart Pendant Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With O Word Chain
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 49g |























