
Wholesale Women's Fashion Retro Creative Heartshaped Stainless Steel Goldplated Relief Flower Pattern Beaded Pendant Necklace With Rope Chain
Wholesale Women's Fashion Retro Creative Heartshaped Stainless Steel Goldplated Relief Flower Pattern Beaded Pendant Necklace With Rope Chain
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images




Wholesale Women's Fashion Retro Creative Heartshaped Stainless Steel Goldplated Relief Flower Pattern Beaded Pendant Necklace With Rope Chain
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























