
Wholesale Women's Fashion Retro Ushaped Colorful Shell Stainless Steel Electroplated Earrings
Wholesale Women's Fashion Retro Ushaped Colorful Shell Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images







Wholesale Women's Fashion Retro Ushaped Colorful Shell Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























