
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Heart Oil Drop Pendant Sweater Chain Necklace In Ins And Minimalist Style
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Heart Oil Drop Pendant Sweater Chain Necklace In Ins And Minimalist Style
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $7.12
-65%$7.12
$2.49More Images





Wholesale Women's Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Heart Oil Drop Pendant Sweater Chain Necklace In Ins And Minimalist Style
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























