
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Necklace And Earrings Set With Sun Devil's Eye Square Pendant And Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Pattern Electroplated
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Necklace And Earrings Set With Sun Devil's Eye Square Pendant And Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images




Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Necklace And Earrings Set With Sun Devil's Eye Square Pendant And Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























