
Wholesale Women's Fashionable Geometric Ball Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Twist Chain Necklace And Bracelet
Wholesale Women's Fashionable Geometric Ball Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Twist Chain Necklace And Bracelet
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Ball |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images








Wholesale Women's Fashionable Geometric Ball Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Twist Chain Necklace And Bracelet
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Ball |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Ball |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |























