
Wholesale Women's Fashionable Hollow Fourleaf Clover Stainless Steel Jewelry Set Featuring Plants And Flowers Pattern With Electroplating
Wholesale Women's Fashionable Hollow Fourleaf Clover Stainless Steel Jewelry Set Featuring Plants And Flowers Pattern With Electroplating
| Attribute 1 | Four Leaf Clover Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Hollow Four-Leaf Clover Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Four Leaf Clover Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images





Wholesale Women's Fashionable Hollow Fourleaf Clover Stainless Steel Jewelry Set Featuring Plants And Flowers Pattern With Electroplating
| Attribute 1 | Four Leaf Clover Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Hollow Four-Leaf Clover Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Four Leaf Clover Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Four Leaf Clover Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Hollow Four-Leaf Clover Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Four Leaf Clover Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























