
Wholesale Women's Fashionable Stainless Steel Heart And Star Shape Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images










Wholesale Women's Fashionable Stainless Steel Heart And Star Shape Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























