
Wholesale Women's Floral Stainless Steel Electroplated Round Cross Pendant Necklace With Diamond Cherry Eye
Wholesale Women's Floral Stainless Steel Electroplated Round Cross Pendant Necklace With Diamond Cherry Eye
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images





Wholesale Women's Floral Stainless Steel Electroplated Round Cross Pendant Necklace With Diamond Cherry Eye
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |























