
Wholesale Women's Fourleaf Clover Pendant Necklace In Light Luxury Style With Copper Inlaid Zircon And Titanium Steel O Word Chain Electroplated
Wholesale Women's Fourleaf Clover Pendant Necklace In Light Luxury Style With Copper Inlaid Zircon And Titanium Steel O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images




Wholesale Women's Fourleaf Clover Pendant Necklace In Light Luxury Style With Copper Inlaid Zircon And Titanium Steel O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























