🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Fruit Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Water Wave Chain
Wholesale Women's Fruit Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Water Wave Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fruit,Food |
| Weight | 30g |
Select Color
From $1.99
Original: $5.69
-65%Wholesale Women's Fruit Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Water Wave Chain—
$5.69
$1.99More Images








Wholesale Women's Fruit Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Water Wave Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fruit,Food |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fruit,Food |
| Weight | 30g |























