
Wholesale Women's Fruit Patterned Copper And Resin Electroplated Necklace With Oshaped Chain Luxury Jewelry
Wholesale Women's Fruit Patterned Copper And Resin Electroplated Necklace With Oshaped Chain Luxury Jewelry
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images










Wholesale Women's Fruit Patterned Copper And Resin Electroplated Necklace With Oshaped Chain Luxury Jewelry
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |























