
Wholesale Women's Future Style Geometric Heart Horseshoe 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace Jewelry
Wholesale Women's Future Style Geometric Heart Horseshoe 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace Jewelry
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images
















Wholesale Women's Future Style Geometric Heart Horseshoe 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace Jewelry
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |























