🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Geometric And Heart Shape 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bracelet In Fashion Style
Wholesale Women's Geometric And Heart Shape 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bracelet In Fashion Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Select Color
Select Spec
From $2.94
Wholesale Women's Geometric And Heart Shape 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bracelet In Fashion Style—
$2.94
More Images


















Wholesale Women's Geometric And Heart Shape 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bracelet In Fashion Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























