
Wholesale Women's Geometric Animal Style Oil Dripping Plastic Resin Stainless Steel Conch Earrings
Wholesale Women's Geometric Animal Style Oil Dripping Plastic Resin Stainless Steel Conch Earrings
| Attribute 2 | Conch Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images









Wholesale Women's Geometric Animal Style Oil Dripping Plastic Resin Stainless Steel Conch Earrings
| Attribute 2 | Conch Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 2 | Conch Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |























