
Wholesale Women's Geometric Casual Style Oneword Tassel Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Geometric Casual Style Oneword Tassel Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $5.18
-65%$5.18
$1.81More Images





Wholesale Women's Geometric Casual Style Oneword Tassel Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























