
Wholesale Women's Geometric Circle Stainless Steel 18K Gold Plated Stackable Pendant With Snake Chain
Wholesale Women's Geometric Circle Stainless Steel 18K Gold Plated Stackable Pendant With Snake Chain
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $4.10
-65%$4.10
$1.43More Images







Wholesale Women's Geometric Circle Stainless Steel 18K Gold Plated Stackable Pendant With Snake Chain
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























