
Wholesale Women's Geometric Cross Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
Wholesale Women's Geometric Cross Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $6.67
-65%$6.67
$2.33More Images





Wholesale Women's Geometric Cross Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























