
Wholesale Women's Geometric Diamond Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 26g |
Original: $5.24
-65%$5.24
$1.83More Images






Wholesale Women's Geometric Diamond Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 26g |























