
Wholesale Women's Geometric Doublelayer Necklace With Zircon Inlay Stainless Steel 18K Real Gold Plated Jewelry
Wholesale Women's Geometric Doublelayer Necklace With Zircon Inlay Stainless Steel 18K Real Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $4.80
-65%$4.80
$1.68More Images






Wholesale Women's Geometric Doublelayer Necklace With Zircon Inlay Stainless Steel 18K Real Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























