
Wholesale Women's Geometric Dripping Oil Enamel Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images








Wholesale Women's Geometric Dripping Oil Enamel Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |























