
Wholesale Women's Geometric Dropshaped Stainless Steel Electroplated Necklace Old Money Minimalist Style Jewelry
Wholesale Women's Geometric Dropshaped Stainless Steel Electroplated Necklace Old Money Minimalist Style Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $8.60
-65%$8.60
$3.01More Images





Wholesale Women's Geometric Dropshaped Stainless Steel Electroplated Necklace Old Money Minimalist Style Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























