🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Geometric Flower Titanium Steel Ring Inlaid With Gold Light Luxury Jewelry Accessories
Wholesale Women's Geometric Flower Titanium Steel Ring Inlaid With Gold Light Luxury Jewelry Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Select Color
Select Spec
From $0.49
Original: $1.41
-65%Wholesale Women's Geometric Flower Titanium Steel Ring Inlaid With Gold Light Luxury Jewelry Accessories—
$1.41
$0.49More Images







Wholesale Women's Geometric Flower Titanium Steel Ring Inlaid With Gold Light Luxury Jewelry Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























