
Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Earrings Light Luxury Style
| 214 | Copper Plated With Real Gold,Hypoallergenic And Color-Preserving |
|---|---|
| Ear Needle Material | 18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
More Images




Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Earrings Light Luxury Style
| 214 | Copper Plated With Real Gold,Hypoallergenic And Color-Preserving |
|---|---|
| Ear Needle Material | 18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 214 | Copper Plated With Real Gold,Hypoallergenic And Color-Preserving |
|---|---|
| Ear Needle Material | 18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























