
Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Zircon Open Ring In Ins Style
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images
















Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Zircon Open Ring In Ins Style
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |























