
Wholesale Women's Geometric Jazz Style Minimalist Natural Freshwater Pearl Necklace With 18K Real Gold Plated Stainless Steel Paper Clip Chain
Wholesale Women's Geometric Jazz Style Minimalist Natural Freshwater Pearl Necklace With 18K Real Gold Plated Stainless Steel Paper Clip Chain
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jazz Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $4.69
-65%$4.69
$1.64More Images





Wholesale Women's Geometric Jazz Style Minimalist Natural Freshwater Pearl Necklace With 18K Real Gold Plated Stainless Steel Paper Clip Chain
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jazz Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jazz Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























