
Wholesale Women's Geometric Leaf Fanshaped Stainless Steel Electroplated Earrings In Ins Style
Wholesale Women's Geometric Leaf Fanshaped Stainless Steel Electroplated Earrings In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images









Wholesale Women's Geometric Leaf Fanshaped Stainless Steel Electroplated Earrings In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |























