
Wholesale Women's Geometric Leopard Print 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set Bracelet Earrings Maillard Style
Wholesale Women's Geometric Leopard Print 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set Bracelet Earrings Maillard Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images












Wholesale Women's Geometric Leopard Print 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set Bracelet Earrings Maillard Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |























