
Wholesale Women's Geometric Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated Zircon Jewelry Set Necklace Earrings
Wholesale Women's Geometric Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated Zircon Jewelry Set Necklace Earrings
| Attribute 1 | Zircon Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Zircon Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Wholesale Women's Geometric Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated Zircon Jewelry Set Necklace Earrings
| Attribute 1 | Zircon Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Zircon Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Zircon Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Zircon Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























