
Wholesale Women's Geometric Maillard Style Titanium Steel Electroplated Ring Accessories
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images






Wholesale Women's Geometric Maillard Style Titanium Steel Electroplated Ring Accessories
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 6g |























