
Wholesale Women's Geometric Natural Stone Beaded Stainless Steel Ring With 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's Geometric Natural Stone Beaded Stainless Steel Ring With 18K Gold Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images











Wholesale Women's Geometric Natural Stone Beaded Stainless Steel Ring With 18K Gold Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























