
Wholesale Women's Geometric Pattern Electroplated 18K Stainless Steel Flower Inlaid With Colorful Zircon Necklace With Yshaped Chain
Wholesale Women's Geometric Pattern Electroplated 18K Stainless Steel Flower Inlaid With Colorful Zircon Necklace With Yshaped Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $5.10
-65%$5.10
$1.78More Images







Wholesale Women's Geometric Pattern Electroplated 18K Stainless Steel Flower Inlaid With Colorful Zircon Necklace With Yshaped Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























