
Wholesale Women's Geometric Pearl Tiger Eye Stone Pendant Flower Heart Stainless Steel Electroplated Accessories Set With Plants And Flowers Pattern
Wholesale Women's Geometric Pearl Tiger Eye Stone Pendant Flower Heart Stainless Steel Electroplated Accessories Set With Plants And Flowers Pattern
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Women's |
| Weight | 23g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Pearl Tiger Eye Stone Pendant Flower Heart Stainless Steel Electroplated Accessories Set With Plants And Flowers Pattern
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Women's |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Women's |
| Weight | 23g |























