
Wholesale Women's Geometric Rectangular Oil Drop Sweater Chain Necklace 18K Real Gold Plated Stainless Steel Jewelry Light Luxury Style
Wholesale Women's Geometric Rectangular Oil Drop Sweater Chain Necklace 18K Real Gold Plated Stainless Steel Jewelry Light Luxury Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images








Wholesale Women's Geometric Rectangular Oil Drop Sweater Chain Necklace 18K Real Gold Plated Stainless Steel Jewelry Light Luxury Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |























