
Wholesale Women's Geometric Stacked Chain Necklace Handmade Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Geometric Stacked Chain Necklace Handmade Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $3.25
-65%$3.25
$1.14More Images

















Wholesale Women's Geometric Stacked Chain Necklace Handmade Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























