
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Tassel Long Earrings Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Tassel Long Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Gold Plated Tassel Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images
















Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Tassel Long Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Gold Plated Tassel Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Gold Plated Tassel Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























