
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace Jewelry
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Diy Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.09
-65%$3.09
$1.08More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace Jewelry
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Diy Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Diy Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























