
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $6.69
-65%$6.69
$2.34More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























