
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Snakeshaped Necklace And Bracelet Combination
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Snakeshaped Necklace And Bracelet Combination
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images










Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Vacuum Plated Snakeshaped Necklace And Bracelet Combination
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























