
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Bracelets With Rock Elements
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.09
-65%$3.09
$1.08More Images













Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Bracelets With Rock Elements
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























