
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Bead Chain Pendant Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Bead Chain Pendant Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 6g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images








Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Bead Chain Pendant Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 6g |























