
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Necklace Bracelet Ring
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Necklace Bracelet Ring
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Necklace Bracelet Ring
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























