
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Love Pendant Necklace With Cross Chain In Ins Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Love Pendant Necklace With Cross Chain In Ins Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Love Pendant Necklace With Cross Chain In Ins Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























