
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Angel Wings Open Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Hiphop Rock Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Angel Wings Open Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Hiphop Rock Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $2.53
-65%$2.53
$0.89More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Angel Wings Open Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Hiphop Rock Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























