
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Bead Chain Zircon Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images










Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Bead Chain Zircon Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























